Wycieczka Przedszkolaków do Rud

      30 maja 2023 roku Maluszki i Starszaki wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Rud, gdzie czekał ich dzień pełen wrażeń.

      Wycieczka rozpoczęła się od przejazdu autobusem, który budzi w przedszkolakach wiele pozytywnych emocji. Następnie dzieci udały się w wyznaczone miejsce odpoczynku, gdzie otrzymały drugie śniadanie, wodę do picia i owoce. Po śniadaniu dzieci nabrały sił na resztę dnia.           

      O wyznaczonej porze udały się na przejazd kolejką wąskotorową. Ile radości i pozytywnych emocji wywołała wyprawa!. Po powrocie na dzieci czekał „Małpi gaj”, czyli park linowy. Dzieci skakały z radości.  Następnie maluchy i straszaki zwiedziły zabytkową stację kolejki wąskotorowej, muzeum oraz sale multimedialną – gdzie dowiedziały się wiele ciekawych i istotnych rzeczy. Na zakończenie udanego dnia, każde dziecko otrzymało ciepłego, pysznego gofra. Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do przedszkola.

         Z pewnością wycieczka na długo zostanie w ich pamięci.