Dzień Dziecka w Przedszkolu

„Uśmiech dziecka największym skarbem…”

 

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Dużym przeżyciem było wyjście do OSP w Babicach, gdzie dzieci zapoznały się z zawodem strażaka, poznali sprzęt strażacki, który jest wykorzystywany podczas akcji. Następnie dzieci udały się na plac zabaw, gdzie mogły się bawić wspólnie z kolegami i koleżankami. Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe medale oraz prezenty z najlepszymi życzeniami.

   Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.