Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 – Pożegnanie 6-latków

    W dniu 23 czerwca 2023r. w naszym Przedszkolu odbyła się  Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie 6 latków.

    Dzieci 6- letnie wspaniale zaprezentowali się przed nauczycielami i rodzicami. Było wiele wzruszeń i łez, podczas wysłuchania wierszyków dzieci. Dzieciaki, które opuszczają muru naszego Przedszkola zatańczyli wzruszający taniec do utworu „Obiecaj mi”. Następnie młodsze dzieci zaśpiewały piosenkę na pożegnanie. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji  i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

    Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!