Konkurs recytatorski “Godom po naszymu”

     W Konkursie Recytatorskim  pt.” Godomy po naszymu”, który odbył się 17 kwietnia w ZSP im. Jana Pawła II w Górkach Śląskich wzięli udział również i nasi mali przedstawiciele. Byli nimi Ania Bednarska z grupy maluchów z przedszkola oraz Krzysztof Filip z klasy II.

     Konkurs recytatorski  zgromadził bardzo wielu uczestników przedszkoli, uczniów klas I-III oraz wielu znamienitych gości. Celem konkursu było pielęgnowanie i kultywowanie gwary śląskiej wśród dzieci, uwrażliwianie na kulturę, historię   i obyczajowość Śląska oraz promowanie młodych talentów.

     Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie zaprezentowali swoje zdolności artystyczne i umiejętności. Nasza Ania i Krzyś otrzymali wyróżnienie, dyplomy i ciekawe nagrody oraz zdobyli nowe doświadczenie występów przed szerszym gronem publiczności. Gratulujemy im odwagi i zdolności recytatorski