Pierwszy Dzień Wiosny! 

        Pierwszy Dzień WIOSNY to duże wydarzenie w naszej placówce. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na przyjście wiosny. W tym roku w naszej szkole odbył się „Wiosenny koncert” zorganizowany przez uczniów US oraz ich opiekuna Panią Małgorzatę Kocjan. Ah,! Co to było za wydarzenie!

        Uczniowie klas I oraz II zaprezentowali wiele talentów odbyły się pokazy różnego rodzaju tańca, pokaz cheerleaderek, pokaz gry na instrumentach, a także nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne śpiewają wiosenne piosenki.

        Po zakończeniu koncertu cała szkoła wybrała się na wiosenny spacer. Nie był to zwyczajny spacer, ponieważ nasze dzieci maszerowały z kolorowymi gaikami, instrumentami muzycznymi  i kolorowymi pomponami, aby przywołać tą naszą Panią Wiosnę.