Konkurs plastyczno-techniczny pt. “Moja wielkanocna ozdoba”. 

           W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczno-techniczny      pt. „Moja Wielkanocna ozdoba”. Zadaniem dzieci przedszkolnych było wykonanie dowolnym sposobem ozdoby związanej z światami Wielkiej Nocy. Celem konkursu było m.in. propagowanie tradycji związanej z tematem świąt Wielkanocnych; popularyzacja twórczości własnej oraz ocalenie od zapomnienia typowych form twórczości ludowej związanych  z okresem Wielkanocny; uwrażliwienie dzieci na wartości sztuk plastycznych, rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych.

         Do udziału w konkursie przystąpiło aż 17 dzieci przedszkolnych, które wykonały prześliczne prace konkursowe.

         Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom za pomoc i udział w naszym wielkanocnym konkursie plastyczno – technicznym pt. „Moja Wielkanocna Ozdoba”. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu z dziećmi.

         Dziękujemy ! Marzena Jureczko i Nikol Leksza