Strona główna – o przedszkolu

O ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM

Nasza placówka jest Zespołem Szkolno-Przedszkolnym, położonym na uboczu, z dala od ruchliwej ulicy. Szkoła posiada dwa oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3. Aktualnie do naszej placówki uczęszcza 50 przedszkolaków oraz 32 uczniów klas I-III. Kadra pedagogiczna naszej szkoły stanowi zespół wykształconych, kreatywnych i dbających o atmosferę w szkole grupę pracowników.

O ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM

Strona główna – o przedszkolu