Dzień Chłopaka w Szkole

        W naszej szkole uczniowie uczą się, aby pamiętać o ważnych uroczystościach w życiu rodzinnym czy w życiu szkolnym. Jednym z takich świąt jest Dzień Chłopaka, które obchodzimy 30 września. W tym roku szkolnym obchodziliśmy Dzień Chłopaka 4 października. Uczennice klasy II i III wraz z opiekunem SU przygotowały konkursy dla chłopaków . Oczywiście dziewczynki wręczyły chłopcom samodzielnie wykonane upominki i laurki oraz złożyły życzenia. Dodatkowe prezenty przygotowali rodzice.

    Dziewczynki przeprowadziły wspaniałe wszystkie zadania konkursowe. Było m.in. podbijanie balonów, odgadywanie zagadek, przedmiotów kuchennych, rysowanie z zamkniętymi oczami, układanie wieży z kubków, składanie koszuli.

     Najlepszy okazał się Rafał z klasy trzeciej. Otrzymał medal za I miejsce. Na zakończenie wszyscy chłopcy otrzymali na pamiątkę kolorowe medale i dyplomy.

    Dzień Chłopaka w naszej szkole to była wspaniała okazja do dobrej zabawy, ale nie tylko. To była też okazja do budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami i odkrywania swoich możliwości.