Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę – pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Następnie rozpoczął się występ grupy starszaków. Były wiersze i piosenki, które zachwyciły wszystkich. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂