Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej

     Nadszedł dzień, na który od dawna czekali nasi uczniowie – czas beztroskich WAKACJI! Jednak za nim nasi uczniowie opuszczą mury naszej szkoły na dwa miesiące udali się na uroczystą akademię.

     Samorząd Uczniowski wraz z uczniami klasy trzeciej poprowadził uroczystą akademię. Były wierszyki, piosenki skierowane dla rodziców, uczniów klasy I i II, a także podziękowania dla nauczycieli. Nie obyło się bez łez. Dla trzecioklasistów to ostatni dzień w murach naszej szkoły. Na zakończenie dzieci przygotowały piosenkę niespodziankę przygotowaną wspólnie z rodzicami. Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i często będziecie nas odwiedzać, a my życzymy Wam powodzenia w dalszej nauce!

ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!